درباره ما

درباره چاپخانه دیجیتال پنتون

چاپ پنتون همان برند قدیمی صنعت چاپ در ایران است که با نام چاپ ترقی برای شما یادآور تعهد و دقت بالا در انواع طراحی و چاپ پوستر تبلیغاتی،تراکت تبلیغاتی،چاپ بروشور و تراکت و سربرگ و چاپ کاتالوگ و کارت پستال و انواع چاپ محصولات تبلیغاتی است.

ایده های چاپی خود را با پنتون به واقعیت تبدیل کنید

پنتون با نام آشنای چاپ ترقی در پاییز 1354 به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت چاپ و طراحی آنلاین، فعالیت خود را با هدف ایجاد تحول در عرصه سفارشات چاپ و طراحی آغاز نموده است.این مجموعه با تشکیل تیمی از افراد متخصص و مجرب در زمینه چاپ و طراحی کار خود را شروع کرده و با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ افست و دیجیتالی که در چاپخانه مجهز خود دارد، توانسته است طیف وسیعی از محصولات چاپی را در بالاترین کیفیت همراه با قابلیت شخصی‌سازی هریک ارائه دهد و موجب تحولی عظیم در حوزه چاپ و طراحی کشور گرددچاپ پنتون برای سهولت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز بستر آنلاینی را فراهم کرده است تا بتوانید در هر لحظه و هرجا به صورت آنلاین محصولات چاپی مورد نظرتان را در سایت pantonprint.com مشاهده کرده و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید. در پایان نیز سفارشتان را بدون نیاز به مراجعه در آدرس موردنظر تحویل بگیرید

 

همچنین چاپ پنتون مفتخر است که به عنوان اولین ارائه دهنده ابزار طراحی آنلاین، توانسته محیط جذابی را برای مشتریان خود فراهم کند و کسانی که تمایل دارند خودشان به صورت رایگان محصولشان را طراحی کنند بتوانند از این ابزار استفاده کنند. با ثبت نهایی طرح و درخواست چاپ آن، فرآیند تولید محصول طراحی شده توسط چاپ پنتون شروع می‌شود.

ما با هدف ارتقاء سطح تجربه، ارائه خدمات بیشتر و تنوع محصولاتمان به دنبال رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز در سراسر کشور هستیم.

درباره ما


ما می دانیم که برای مطابقت با استانداردهای دقیق مشتریان خود ، باید خدماتی با طیف وسیعی داشته باشیم. به همین دلیل است که ما به طور مداوم بازار را رصد می کنیم و سرمایه گذاری زیادی در پنتون انجام داده ایم.

آخرین مقالات و پروژه ها


متن
چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

ست اداری

ست اداری

طراح و برنامه نویس و سئو مهندس شهرام طاهری کلیه حقوق این سایت مربوط به چاپ پنتون می باشد.

Need Help? Chat with us